GRAPPA DI MOSCATO G.BERTAGNOLLI 0,35L, 40% vol

GRAPPA DI MOSCATO G.BERTAGNOLLI 0,35L, 40% vol

GRAPPA TRENTINA

ocenění "SILVER BEST" v roce 2008, Anglie Mezinárocní soutěž vín a destilátu (IWSC)

HODNOCENÍ WINE & DEGUSTATION - MAX. POČET BODŮ

Více detailů


440 Kč s DPH

G35026

Dostupnost: zboží skladem


GRAPPA DI MOSCATO může být považována za nejtypičtější produkt Trentina.

Je to díky příznačné chuti, která vzniká po důkladné destilace v Mariině lázni. Ta dokáže ve výrobku vybudit neopakovatelné vlastnosti elegance, vůně a harmonie, které z této grappy činí neoddiskutovatelného lídra G. Betagnolli.

Odrůda: Moscato Giallo

Charakteristika: pečlivá diskontinuální destilace s vodní lázní zvyšuje příznačné aroma hroznů Moscato Giallo Trentino, které mají velmi silnou slupku dodávající grappě jedinečnou eleganci a aroma. V chuti jsou květinové a ovocné tóny. Křišťálově čistá barva a 40 % alkoholu dává grappě jemnou a lehkou chuť.

V listopadu 2011 proběhlo v časopise Wine & Degustation hodnocení tohoto produktu. Získala maximální počet dosažených hvězdiček s popisem: " Čirá platinová barva s vyšší viskozitou. Velmi intenzivní, čisté a harmonické aroma s typickou odrůdovostí muškátu. Chuť velmi dobře podtrhuje vůni, najdete v ní tóny mirabelek, hroznové šťávy a levandulového medu s čistým hřejivým a dlouhým závěrem. Krásná grappa pro ženské publikum.

Charakteristika:

barva: brilantní, průhledná

vůně: květnatě ovocná vůně s nádechem exotična

chuť: aromatická, intenzivní, harmonická

Grappa Trentina G. Bertagnolli se honosí značkou Institutu ochrany, která potvrzuje původ a kvalitu grappy a dává záruku, že vznikla v průběhu dokonalého destilačního procesu s příznačnými rysy v souladu s odpovídajícími právními předpisy

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také:

TOPlist